İlçemizde tören, kamu kurum ve kuruluşlarının müdürleri, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinin katılımıyla, sabah saat 09:00'da hükümet konağı, Atatürk Anıtı'na, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından, çelenk sunulması ile başlandı.
 
Aziz şehitlerimiz anısına saygı duruşu ve İstiklal Marşı eşliğinde göndere bayrak çekilmesinin ardından, buradaki tören son buldu.
 
Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğüne bağlı sporcuların vatandaşlara, coşku içerisinde geçen kutlamalarda, Judo, Taekwondo ve Jimnastik diğer spor alanlarında faaliyet gösteren sporcuların gösterileri büyük bir beğeni ile izlendi.
 
İlçemizde spor müsabakalarında  dereceye giren sporculara ödülleri Kaymakamımız Mehmet KOCABEY ve diğer protokol üyeleri tarafından törenle verildi.
 
 
Tören, Halk oyunları gösterileri ile sona erdi.
 
Bayram Kutlamalarına,Kaymakamımız Mehmet KOCABEY, İlçe Jandarma Komutanı Hayrettin FİDAN,İlçe Emniyet Amiri Halil KARAGÖZ, kamu kurum ve kuruluşların müdürleri, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, öğrenciler, öğretmenler ve vatandaşlar katıldı.