KAYMAKAM/BELEDİYE BAŞKAN V. MEHMET TUNÇ BEY’İN
EV ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR
 
         Kaymakam/Belediye Başkan V. Mehmet TUNÇ Devletimiz ile Milletimizi aracısız buluşturmak amacıyla ev ziyaretlerine devam ediyor. Veyselkarani beldesinde gerçekleştirdiği ev ziyaretlerinde vatandaşımızın sorunlarını bire bir olarak evlerinde dinleyip not ettirdi. Not alınan hususların en kısa sürede iş planlarına uygun olarak çözüme kavuşturulacağını belirten Kaymakamımız, “Derdimiz Milletimizin ihtiyaç ve taleplerini doğrudan aracısız öğrenmektir.” diyerek  “Ev Ziyaretleri” ne aralıksız devam edeceğini belirtti.
 
Kaymakam/Belediye Başkan V. Mehmet TUNÇ “İlçemizde yapılan yatırımlara yön vermek, Devletimizin yarım kalmış yatırımlarını ivedi şekilde tamamlamak, sağlanması gereken kurumlar arası koordinasyonu gecikmeye, ihmale mahal vermeden sağlamak amacıyla her an alanda olacaklarını ve yürütülen iş ve işlemler, projeler konusunda Baykanlı Hemşerilerimize ve Devletimize karşı açık, şeffaf ve hesap verebilir bir anlayışla hizmet etmeye devam edeceğiz.” dedi.
             
        Kaymakam/Belediye Başkan V. Mehmet TUNÇ verilen talimatlar gereği görevlendirilen tüm kamu personelleri, oluşturulan iş planlarına göre “Aile Ziyaretlerine” devam edileceğini belirtti.