KAYMAKAM/BELEDİYE BAŞKAN V. MEHMET TUNÇ BEY’İN KASIMLI VE YARIMCA KÖYÜ JANDARMA KARAKOLU ZİYARETLERİ
 
Kaymakam/Belediye Başkan V. Mehmet TUNÇ, İlçemiz Cumhuriyet Savcısı ve Hâkimi ile birlikte Kasımlı ve Yarımca köylerinde ve ilgili köylerde bulunan Kasımlı ve Yarımca Jandarma Karakol Komutanlıklarına ziyaret ve incelemelerde bulundu.
 
Kaymakamımız, Köyde vatandaşlarımızla birlikte köyün muhtelif yerlerinde incelemelerde bulundu. İlgili Jandarma Karakol Komutanlarımızdan bölge ve karakolların genel durumu hakkında bilgiler aldı. Karakol ve Üst Bölgelerinde incelemelerde bulundu. Karakol içerisinde askerlerle sohbet edip, karakol mutfağını gezerek incelemelerde bulundu.
 
Kaymakam/Belediye Başkan V. Mehmet TUNÇ yaptığı konuşmada, “İlçemiz sınırları içerisinde bulunan Kasımlı ve Yarımca Jandarma Karakol Komutanlığımızı ve personelini ziyaretimiz bu Karakoldaki aslanlarımıza moral, motivasyon ve destek verebilmek amacıyladır. Vatan için gece ve gündüz olmaksızın nöbet tutan, vatanın her karış toprağını ana ocağı bilen, bu vatan için göz kırpmadan şehit, gazi olan askerlerimizin her daim yanında olacağız. 594 km2 yüzölçümü olan ilçemiz her yönüyle güvenli bir yerdir. Kolluk personelimizdeki azim, kararlılık, moral ve motivasyon ile ilçemiz ve bölgemiz her daim güvenlikli olacaktır. Bizler, Komutanlarımıza ve askerlerimize destek olmak amacıyla, karakol ziyaret ve inceleme gezilerine durmaksızın devam edeceğiz. Bizler vatanımızın, milletimizin hizmetkârı olmaya 7/24 devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.