Kaymakam/Belediye Başkan V. Mehmet TUNÇ İlçemizde İmam Hatip Ortaokulu Öğrencilerine Karne Dağıttı
 
Kaymakam/Belediye Başkan V. Mehmet TUNÇ, İlçe Milli Eğitim Müdürü M. Eşref ALTUN ve şube müdürlerimizle birlikte İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerinin karne sevincine ortak oldu.
 
Öğrencilerimize karne dağıtan Kaymakamımız, notları düşük olan öğrencilere üzülmemeleri tavsiyesinde bulundu. Öğrencilerden dönem arası tatili boyunca bol bol kitap okumalarını isteyen Mehmet TUNÇ, “Koca bir dönemi geride bıraktınız, artık sıra tatile geldi. Tatilinizi boş oturarak geçirmeyin. Kültürel anlamda kendinizi yetiştirin. Fırsat buldukça kitap okuyun, kitap okumayı bir alışkanlık haline getirin, yaşamınız boyunca size çok faydası olacaktır. İnsan birçok hata yapabilir. Önemli olan o hatalardan ders çıkarmaktır. Bu dönem arasını iyi değerlendirip sene sonunda daha başarılı olacağınıza eminim. Kaliteli zaman geçirin, oyun oynayın, kitap okuyun ama beli aralıklarla ders çalışın.” dedi.
 
Okul idaresi ve öğretmenleriyle dönem sonu kısa bir istişare toplantısı yapan Kaymakamımız, toplantı sonrası okuldan ayrıldı.