Kaymakam/Belediye Başkan V. Mehmet TUNÇ Yapımı Devam Eden Yatırım ve Projeleri Yerinde İnceledi
 
Kaymakam/Belediye Başkan V. Mehmet TUNÇ, Belediye Daire Amirleri, müteahhitler ve yetkililer ile birlikte, ilçemizde yapımı devam eden yatırımlar kapsamında Veysel Karani Beldemizdeki Kadın Yaşam Merkezi, Halk Kütüphanesi,  TOKİ ve Baykan ilçe merkezindeki yeni Belediye hizmet binası ve yeni düğün salonunu gezerek incelemelerde bulundu.
 
Kaymakam/Belediye Başkan V. Mehmet TUNÇ, yapımı devam eden kurumları incelemelerde bulunarak, müteahhit ve yetkililerden devam eden çalışmalar hakkında bilgi aldı. Eksiklerin ve aksaklıkların giderilmesi hususunda yetkililere talimatlar veren Kaymakamımız, denetimlerin sürekli yapılacağını dile getirdi. Çalışmaların en kısa zamanda tamamlanacağını, yapılan yatırımların ivedi bir şekilde tamamlandıktan sonra halkımızın hizmetine sunulacağını beyan etti.
 
Kaymakamımız Baykan yeni Belediye Hizmet binasını inceledikten sonra, yapılan çalışmalar konusunda müteahhit firma yetkilileri ve çalışanlarını ziyaret ederek, çalışmaların etkin, etkili ve verimli bir şekilde hızla devam ettirilmesi talimatını veren Kaymakam / Belediye Başkan V. vatandaşlarımızın almış olduğu kamu hizmetlerinin daha verimli hale getirilebilmesi amacıyla bu yatırımların bir an önce tamamlanması gerektiğine vurgu yaparak çalışanlara ve müteahhitlere teşekkür ederek ziyaretlerini tamamladı.