Valimiz Sayın Ali Fuat ATİK’in Eşi Fulya Erol ATİK Hanımefendi Yumurcaklar Anaokulu ve Cumhuriyet Ortaokulunu Ziyaret Etti
 
İlçemizde düzenlenen Ödüllü Yöresel Yemek Yarışması öncesinde Sayın Fulya Erol ATİK Hanımefendinin katılımlarıyla Yumurcaklar Anaokulu ziyareti yapıldı. Minik öğrencilerle eğlenceli vakit geçiren Sayın Fulya Erol ATİK Hanımefendi çocuklara hikâye kitabı okudu ve sonrasında miniklerimize hediyeler ve oyuncaklar dağıttı.
 
Yumurcaklar Anaokulu ziyaretinden sonra Cumhuriyet Ortaokuluna ziyarette bulunan Hanımefendi burada Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN ve eşi Sayın Emine ERDOĞAN Hanımefendinin başlatmış olduğu “Sıfır Atık Projesi” kapsamında Cumhuriyet Ortaokulunda bulunan Atık Toplama Kutularının verimli bir şekilde kullanılmasından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Sürdürülebilir kalkınma ilkesine uygun olarak, çevrenin korunması ve bu konuda farkındalık oluşturulması hedeflenmektedir. Bu maksatla atığın oluştuğu noktadan geri kazanım/bertaraf tesislerine nakledilinceye kadar çevre ve insan sağlığına zarar vermeden yönetimin sağlanmasını amaçlanmaktadır. Bu sayede çevre ve insan sağlığını korumakla birlikte ekonomiye de büyük katkı sağlanacaktır. ” dedi. Ardından Cumhuriyet Ortaokulundaki Müzik sınıfının açılışını yapan Sayın Fulya Erol ATİK Hanımefendi öğrencilerin ve Müzik Öğretmenlerinin hazırladıkları müzik dinletisine iştirak etti. Sınıflarının hayırlı olmasını dileyen Hanımefendi öğrencileri tebrik etti. Sonrasında okul kütüphanesine giden Hanımefendi burada bulunan öğrencilerle sohbet etti. Öğrencilere okumanın sınırı olmadığını ve hep daha fazla kitap okumaları gerektiğini belirtti. Öğrencilerle vakit geçirdikten sonra hediyeler dağıtarak okuldan ayrıldı.